Litinová oválná servírovací miska Lodge 0,25 l

Litinová oválná servírovací miska Lodge 0,25 l

Tato oválná litinová mini miska Lodge je vhodná na dezerty a malé porce. Ošetřeno seasoningem - 100% přírodním rostlinným olejem Bezkonkurenční udržení tepla a rovnoměrné zahřívání Vyrobeno v USA Největší výhodou...    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 790 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 653 Kč
Nedostupné Kontaktovat prodejce
Výrobce: Lodge
Kód produktu: DS97025807
/litinova-ovalna-servirovaci-miska-lodge-0-25-l-e10564.htm
Popis

Litinová oválná servírovací miska Lodge 0,25 l

Tato oválná litinová mini miska Lodge je vhodná na dezerty a malé porce.

  • Ošetřeno seasoningem - 100% přírodním rostlinným olejem
  • Bezkonkurenční udržení tepla a rovnoměrné zahřívání
  • Vyrobeno v USA

Největší výhodou litinového nádobí Lodge je dlouhá životnost, zdravotní nezávadnost, vysoká tepelná vodivost a vysoká akumulace tepla. Málokdy je potřeba zahřívat nádobí na velmi vysokou teplotu, a i při zaplnění celé plochy pánve nedojde k jejímu ochlazení a následnému jevu, jako u klasických pánví z hliníkových slitin, kdy se např. maso začne na pánvi spíše dusit než péct.

Klasické běžně rozšířené podobné nádobí je hladké, pěkné na pohled a bez jakýchkoli povrchových nerovností. To je způsobeno jednak způsobem výroby a zejména umělými chemickými vrstvami, ze kterých je povrch tohoto nádobí. Litinové nesmaltované nádobí Lodge žádnou chemickou vrstvu nemá, a tudíž snese i zahřívání na velmi vysokou teplotu, kdy nedochází k možnému odpařování nežádoucích látek z povrchu nádobí. Litinové nesmaltované nádobí Lodge nemá vzhled běžně rozšířeného komerčního nádobí. Jedná se vlastně o slévárenský výrobek, který se za použití moderních technologií vyrábí takřka stejně, jako před 100 lety.

Mytí a údržba litinového nádobí je snadná a rychlá. Možná vás budou zajímat i odpovědi na nejčastější dotazy ohledně nádobí Lodge.

Video - mytí

Soubory ke stažení 

Návod k použití

Praktické rady a doplnění návodu k použití

Info brožura Lodge - "Kvalita která vydrží"

 

/product-action/increment-product-view-count?productId=10564