Meathead´s KC BBQ omáčka, 567 g

Meathead´s KC BBQ omáčka, 567 g

Úžasná KC BBQ omáčka „dostatečně dobrá k pití“ ... Na základě Meathedova receptu na grilovací omáčku „KC Classic“, který se nachází v jeho knize „Meathead, The Science of Great Barbecue and Grilling“, má tato...    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 309 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 255 Kč
Nedostupné Kontaktovat prodejce
Výrobce: Meathead´s
Kód produktu: DS23576125
Popis

Meathead´s KC BBQ omáčka, 567 g

Úžasná KC BBQ omáčka „dostatečně dobrá k pití“ ...

Na základě Meathedova receptu na grilovací omáčku „KC Classic“, který se nachází v jeho knize „Meathead, The Science of Great Barbecue and Grilling“, má tato omáčka tajnou přirozenou chuť, která není v původním receptu. Je dostatečně jemná pro děti, nebo do ní přidejte kapku své oblíbené pálivé omáčky, abyste si ji vychutnali.

  • použijte ji na vepřové maso, drůbež, hamburgery, brambory a sekanou, ale i do BBQ fazolí a mnoho dalšího, co jeho chuť opravdu "nakopne"

Složení: rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak), cukr, ocet, sůl, přírodní aroma, (včetně maltodextrinu, guarové gumy, hydrogenuhličitanu sodného, slunečnicového oleje, kvasnicového extraktu), worcesterská omáčka (destilovaný ocet, melasa, kukuřičný sirup, voda, sůl, karamelové barvivo, česnekový prášek, cukr, koření, tamarind, přírodní aroma), tekutý kouř, koření (obsahuje hořčičnou mouku), cibulový prášek, modifikovaný potravinářský škrob, chilli. 

Alergeny: hořčice

Video recept