Mistr grilu Dřevěné lupínky k uzení 1kg - DUB

Mistr grilu Dřevěné lupínky k uzení 1kg - DUB

Dubové aroma je velmi silné - lupínků používejte přiměřené množství. Je vhodné na zauzování zvěřiny, hovězího a vepřového masa. MISTR GRILU® je značka našeho koření na grilování a od roku 2016 také značka...    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 149 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 123 Kč
Nedostupné Kontaktovat prodejce
Výrobce: Mistr grilu
Kód produktu: DS15135956
/mistr-grilu-drevene-lupinky-k-uzeni-1kg-dub-e10268.htm
Popis

Mistr grilu Dřevěné lupínky k uzení 1kg - DUB

  • Dubové aroma je velmi silné - lupínků používejte přiměřené množství. Je vhodné na zauzování zvěřiny, hovězího a vepřového masa.
MISTR GRILU® je značka našeho koření na grilování a od roku 2016 také značka kvalitních, ručně vyráběných dřevěných lupínků a špalíků k zauzování v grilu nebo zahradní peci.
Dřevěné lupínky si vyrábíme sami. Pořezání dřeva, odkornění, veškerá manipulace a balení je čistě ruční práce. Naše nabídka obsahuje jak ovocné dřevo (jabloň, třešeň, švestku a hrušeň),tak i buk a olši jako nejvíce používané druhy dřeva na uzení v České republice.
Veškeré naše lupínky a špalíky jsou vyráběny jen z kvalitního zdravého dřeva a samozřejmě bez kůry, která by mohla zauzeným pokrmům předávat nežádoucí aroma. Výsledkem naší práce je tak velmi kvalitní produkt za atraktivní cenu.


/product-action/increment-product-view-count?productId=10268