Mistr grilu Dřevěné lupínky k uzení 1kg - JABLOŇ

Mistr grilu Dřevěné lupínky k uzení 1kg - JABLOŇ

Jabloňové aroma je nejsilnější ze všech ovocných dřevin a je ideální nejen na hovězí a drůbeží maso, ale i na vepřové. MISTR GRILU® je značka našeho koření na grilování a od roku 2016 také značka kvalitních, ručně...    více

Cena za 1 ks vč. DPH 149 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 123 Kč
Nedostupné Kontaktovat prodejce
Výrobce: Mistr grilu
Kód produktu: DS53095595
/mistr-grilu-drevene-lupinky-k-uzeni-1kg-jablon-e10269.htm
Popis

Mistr grilu Dřevěné lupínky k uzení 1kg - JABLOŇ

  • Jabloňové aroma je nejsilnější ze všech ovocných dřevin a je ideální nejen na hovězí a drůbeží maso, ale i na vepřové.
MISTR GRILU® je značka našeho koření na grilování a od roku 2016 také značka kvalitních, ručně vyráběných dřevěných lupínků a špalíků k zauzování v grilu nebo zahradní peci.
Dřevěné lupínky si vyrábíme sami. Pořezání dřeva, odkornění, veškerá manipulace a balení je čistě ruční práce. Naše nabídka obsahuje jak ovocné dřevo (jabloň, třešeň, švestku a hrušeň),tak i buk a olši jako nejvíce používané druhy dřeva na uzení v České republice.
Veškeré naše lupínky a špalíky jsou vyráběny jen z kvalitního zdravého dřeva a samozřejmě bez kůry, která by mohla zauzeným pokrmům předávat nežádoucí aroma. Výsledkem naší práce je tak velmi kvalitní produkt za atraktivní cenu.


/product-action/increment-product-view-count?productId=10269